Zobraziť:
 • ARIA – Náhradná náplň VANILLA & WOOD 20ml

  8,10 s DPH
  VANILLA & WOOD Sladká vôňa vanilky a drevitá vôňa pripomínajúca vášnivé tango. Drevitá vôňa s príchuťou orientálnej vanilky rozdáva navôkol senzáciu a sladké pohladenie. Vôňa Vanilla & wood z rady Natural je jemne sladkou vôňou určenou najmä pre jesenné a zimné obdobie. Jednoducho vložte vonnú…
 • ARIA – Náhradná náplň SANDALO BERGAMOTTO 20ml

  8,10 s DPH
  SANDALO BERGAMOTTO Vôňa charakteristická studeným nádychom levandule, grapefruitu a bergamotu, ktorá pripomína letný dážď prevoňaný intenzívne čerstvým ovocím, myrtou a jazmínom. Okrem pánov si táto vôňa bezpochyby získa aj dámy svojou jedinečnosťou a elegantnosťou. Vôňa Millefiori Milano z rady Natural je vhodná najmä pre jesenné…
 • Vanilla & Wood – Rozprašovač 150ml

  11,90 s DPH
  VANILLA AND WOOD Sladká vôňa vanilky a drevitá vôňa pripomínajúca vášnivé tango. Drevitá vôňa s príchuťou orientálnej vanilky rozdáva navôkol senzáciu a sladké pohladenie. Vôňa Vanilla & wood z rady Natural je jemne sladkou vôňou určenou najmä pre jesenné a zimné obdobie. Interiérový rozprašovač, ktorý…
 • Jasmine Ylang – Rozprašovač 150ml

  11,90 s DPH
  JASMINE YLANG Intenzívne tóny jazmínu a jedinečného Ylang Ylang odhaľujú srdce plné vzácnych kvetinových tónov doplnené o aromatické tóny ružového dreva a pačuli. Ďalšia nádherná vôňa pre milovníkov kvetín od Millefiori Milano. To je Jasmine Ylang. Interiérový rozprašovač, ktorý dokonale osvieži vzduch nie len vo…
 • SILVER SPIRIT– CAR ICON Náhradná náplň

  4,90 s DPH
  SILVER SPIRIT je vôňa citrusových esencií, poprášených vôňou sladu a semenami ambrette s noblesnou a rafinovanou fragranciou poskytujúcou pocity príjemnej pohody a relaxu. Vôňa Millefiori Milano je neutrálnou pudrovou vôňou, určenou pre všetky ročné obdobia. Balenie obsahuje 1ks náhradnej náplne do auto difuzéra.
 • Magnolia blossom & wood – Rozprašovač 150ml

  11,90 s DPH
  MAGNOLIA BLOSSOM & WOOD Okúzľujúca vôňa jemných kvetov. Základ vône tvorí kvet magnólie, ruže a fialky. Svieži pocit doplňujú tóny bergamota a zeleného jablka. Interiérový rozprašovač, ktorý dokonale osvieži vzduch nie len vo vašej domácnosti, ale aj kancelárii či aute. Objem: 150ml
 • Pompelmo – Rozprašovač 150ml

  11,90 s DPH
  POMPELMO Vôňa plná sviežosti čerstvého grapefruitu pripomínajúca sicílske slnko. Svieža záplava pomarančovej vody, nádychu života a šťavnatých grepov prináša zmyslom osvieženie a pocit pohody. Vôňa Millefiori Milano z rady Natural je sviežou citrusovou vôňou a je vhodná pre mužov aj ženy najmä v období jari…
 • Magnolia & Wood – CAR ICON Náhradná náplň

  4,90 s DPH
  MAGNOLIA & WOOD - kvet extravagantnej krásy v tejto sviežej a očarujúcej vôni, kde jemné vône okvetných lístkov prelínajú veľkorysé kvety kvitnúce magnólie, aby odhalili rafinovaný drevitý základ. Základ vône je bergamot a zelené jabklo, srdce vône sú magnolia, ruža, fialka. Balenie obsahuje 1ks náhradnej…
 • Green Fig & Iris – CAR ICON Náhradná náplň

  4,90 s DPH
  GREEN FIG & IRIS - elegantná vôňa, charakteristická hrejivými nuansami s jemnou vôňou fialky. V srdci nájdete kombináciu zelenej figy a irisu, ktoré sa v základe miešajú s harmóniou kašmírových driev, santalového dreva a dotyku kávy. Balenie obsahuje 1ks náhradnej náplne do auto difuzéra.  
 • Amber and Incense – Náplň do difuzéru 250ml

  16,80 s DPH
  Sofistikovaná vôňa kde je vzácny jantár jemne zmiešaný s exotickým kadidlom a drevitými tónmi vytvárajú neopakovateľnú atmosféru vo vašom domove. Základ vône je myrha, muškátový oriešok  a škorica. Srdce vône sú kosatec, vanilka a jantár. Objem: 250ml Vydrží cca do 6 mesiacov.
 • Aria Mediterranea – ZONA Difuzér 100ml

  27,70 s DPH
  ARIA MEDITERRANEA - Šumivé akcenty klinčekov a citrusov sa otvárajú v tejto sviežej a povzbudzujúcej vôni, ktorá sa vyvíja do prepracovaných a aromatických tónov letného lesa. Základ vône je klinček, citrón a zázvor . Objem: 100ml Balenie vydrží cca do 6 mesiacov.
 • ARIA – Náhradná náplň KEEMUN 20ml

  8,10 s DPH
  OXYGEN Je to vôňa s ovocnými tónmi, ktoré odhalia kvetinové srdce jazmínu a konvalinky. Jednoducho vložte vonnú náplň podľa vášho výberu do elektrického difuzéru ARIA a zapojte ho do elektrickej zásuvky, nastavte si intenzitu vône a vychutnávajte si exkluzívny voňavý zážitok Millefiori. Objem: 20ml Vydrží…
 • Oxygen – CAR ICON Náhradná náplň

  4,90 s DPH
  OXYGEN - svieža vôňa s tónmi citrusov a iskrou borovicového ihličia pripomína prechádzku na ranom čerstvom vzduchu, dodávajúca energiu a vitalitu. Balenie obsahuje 1ks náhradnej náplne do auto difuzéra.  
 • Sandalo Bergamotto – CAR ICON Náhradná náplň

  4,90 s DPH
  SANDALO BERGAMOTTO  – vôňa charakteristická studeným nádychom levandule, grapefruitu a bergamotu, ktorá pripomína letný dážď prevoňaný intenzívne čerstvým ovocím, myrtou a jazmínom. Okrem pánov si táto vôňa bezpochyby získa aj dámy svojou jedinečnosťou a elegantnosťou. Balenie obsahuje 1ks náhradnej náplne do auto difuzéra.  
 • Legni and spezie – CAR ICON

  13,00 s DPH
  LEGNI & SPEZIE - drevito koreniská vôňa vhodná najmä pre pánov. Farba: čierna Vôňa vydrží voňať po dobu 2 mesiacov. Po vyprchaní vône si môžete zakúpiť novú náplň.
 • ARIA – Náhradná náplň POMPELMO 20ml

  8,10 s DPH
  POMPELMO Vôňa plná sviežosti čerstvého grapefruitu pripomínajúca sicílske slnko. Svieža záplava pomarančovej vody, nádychu života a šťavnatých grepov prináša zmyslom osvieženie a pocit pohody. Jednoducho vložte vonnú náplň podľa vášho výberu do elektrického difuzéru ARIA a zapojte ho do elektrickej zásuvky, nastavte si intenzitu vône…
 • ARIA – Náhradná náplň OXYGEN 20ml

  8,10 s DPH
  OXYGEN Svieža vôňa s tónmi citrusov a iskrou borovicového ihličia pripomína prechádzku na ranom čerstvom vzduchu, dodávajúca energiu a vitalitu. Vôňa plná sviežosti čerstvého grapefruitu pripomínajúca sicílske slnko. Svieža záplava pomarančovej vody, nádychu života a šťavnatých grepov prináša zmyslom osvieženie a pocit pohody. Jednoducho vložte…
 • Millefiori Náhradná náplň MILLE-E – POMPELMO 12MC

  13,20 s DPH
  CIALDE MILLE-E náhradná náplň  do elektrického aroma difúzeru. Pompelmo – vôňa plná sviežosti čerstvého grapefruitu pripomínajúca sicílske slnko. Svieža záplava pomarančovej vody, nádychu života a šťavnatých grepov prináša zmyslom osvieženie a pocit pohody. V balení sa nachádzajú 4 kapsule 4g s vôňou Pompelmo.
 • Keemun – Náplň do difuzéru ZONE 250ml

  16,80 s DPH
  Keemun - vôňa s ovocnými tónmi, ktoré odhalia kvetinové srdce jazmínu a konvalinky. Objem: 250ml Vydrží cca do 6 mesiacov.
 • Keemun – ZONA Difuzér 100ml

  27,70 s DPH
  KEEMUN - Jemný vôňa s ovocnými tónmi, ktoré odhalia kvetinové srdce jazmínu a konvalinky. Objem: 100ml Balenie vydrží cca do 6 mesiacov.
 • Sweet lime – Náplň do difuzéru 250ml

  16,00 s DPH
  Sweet lime - vôňa sladkej letnej limetky. Je to vôňa sviežich sicílskych citrusov a pomarančov. Vôňa vhodná predovšetkým do obývacích priestorov, určená hlavne v jesennom a zimnom období. Objem: 250ml Vydrží cca do 6 mesiacov.
 • Orange tea – SELECTED Difuzér 100ml

  23,70 s DPH
  ORANGE TEA Predstavuje vôňa sviežeho pomarančového čaju, obohatená korením a kvetinami. Je charakteristická svojim citruasovo upokojujúcim základom. Neutrálna vôňa vhodná v každom ročnom období. Objem: 100ml Balenie vydrží cca do 6 mesiacov.
 • Orange tea – Náplň do difuzéru 250ml

  16,00 s DPH
  Orange tea - vôňa sviežeho pomarančového čaju, obohatená korením a kvetinami. Je charakteristická svojim citrusovo upokojujúcim charakterom. Je neutrálna a vhodná v každom ročnom období. Objem: 250ml Vydrží cca do 6 mesiacov.
 • Silver Spirit – Náplň do difuzéru 250ml

  16,00 s DPH
  Silver Spirit - vôňa citrusových esencií, poprášených vôňou sladu a semenami ambrette s noblesnou a rafinovanou fragranciou. Je to neutrálna púdrová vôňa vhodná v každom ročnom období. Objem: 250ml Vydrží cca do 6 mesiacov.
 • Oxygen – Náplň do difuzéru 250ml

  16,80 s DPH
  Oxygen – Svieža vôňa s tónmi citrusov a iskrou borovicového ihličia pripomína prechádzku na ranom čerstvom vzduchu, dodávajúca energiu a vitalitu. Objem: 250ml Vydrží cca do 6 mesiacov.
 • Oxygen – ZONA Difuzér 100ml

  27,70 s DPH
  OXYGEN – Svieža vôňa s tónmi citrusov a iskrou borovicového ihličia pripomína prechádzku na ranom čerstvom vzduchu, dodávajúca energiu a vitalitu.  Je vhodná ako pre mužov, tak aj pre ženy a atmosféru osvieži v každom ročnom období. Objem: 100ml Balenie vydrží cca do 6 mesiacov.
 • Melody Flowers – Náplň do difuzéru 250ml

  15,90 s DPH
  Melody Flowers – Sladká vôňa kvetov, ktorá je triumfom v kvetinových sladkých vôňach. Sladkosť je doplnená korenistými tónmi pripomínajúcimi intenzívne orientálne parfémy. Kvetinové tóny prinášajú povzbudenie a harmóniu pre Vaše zmysly. Objem: 250ml Vydrží cca do 6 mesiacov.
 • Melody Flowers NATURAL – Difuzér 100ml

  19,90 s DPH
  MELODY FLOWERS Sladká vôňa kvetov, ktorá je triumfom v kvetinových sladkých vôňach. Sladkosť je doplnená korenistými tónmi pripomínajúcimi intenzívne orientálne parfémy. Kvetinové tóny prinášajú povzbudenie a harmóniu pre Vaše zmysly. Typická jemná, kvetinová, dámskou vôňa, vhodná najmä pre jarné a letné obdobie. Objem: 100ml Balenie…
 • Pompelmo – CAR ICON 16CAR62

  10,90 s DPH
  POMPELMO – vôňa plná sviežosti čerstvého grapefruitu pripomínajúca sicílske slnko. Svieža záplava pomarančovej vody, nádychu života a šťavnatých grepov prináša zmyslom osvieženie a pocit pohody. Farba: tyrkysová Vôňa vydrží voňať po dobu 2 mesiacov. Po vyprchaní vône si môžete zakúpiť novú náplň.
 • Oxygen – CAR ICON čierny

  12,80 s DPH
  OXYGEN – Svieža vôňa s tónmi citrusov a iskrou borovicového ihličia pripomína prechádzku na ranom čerstvom vzduchu, dodávajúca energiu a vitalitu. Farba: čierna Vôňa vydrží voňať po dobu 2 mesiacov. Po vyprchaní vône si môžete zakúpiť novú náplň.
 • Vanilla and Wood – Náplň do difuzéru 250ml

  15,90 s DPH
  Vanilla & Wood – Sladká vôňa vanilky a drevitá vôňa pripomínajúca vášnivé tango. Drevitá vôňa s príchuťou orientálnej vanilky rozdáva navôkol senzáciu a sladké pohladenie. Vôňa Millefiori Milano z rady Natural je sladkou dámskou vôňou určenou najmä pre jesenné a zimné obdobie. Objem: 250ml Vydrží…
 • Pompelmo – Náplň do difuzéru 250ml

  15,90 s DPH
  Pompelmo – vôňa plná sviežosti čerstvého grapefruitu pripomínajúca sicílske slnko. Svieža záplava pomarančovej vody, nádychu života a šťavnatých grepov prináša zmyslom osvieženie a pocit pohody. Objem: 250ml Vydrží cca do 6 mesiacov.
 • Cold Water – Náplň do difuzéru 250ml

  15,90 s DPH
  Cold Water – vôňa sviežej vody s ľahkosťou a opojnou senzáciou. Mužský dotyk santalového dreva, rozmarínu, citrusov a bergamotu s prenikavou kvalitou sa dostáva priamo do Vašej mysli. Objem: 250ml Vydrží cca do 6 mesiacov.
 • Vanilla and Wood NATURAL – Difuzér 100ml

  19,90 s DPH
    VANILLA & WOOD Sladká vôňa vanilky a drevitá vôňa pripomínajúca vášnivé tango. Drevitá vôňa s príchuťou orientálnej vanilky rozdáva navôkol senzáciu a sladké pohladenie. Vôňa Vanilla & wood z rady Natural je jemne sladkou vôňou určenou najmä pre jesenné a zimné obdobie. Objem: 100ml…
 • Pompelmo NATURAL – Difuzér 100ml

  19,90 s DPH
  POMPELMO Vôňa plná sviežosti čerstvého grapefruitu pripomínajúca sicílske slnko. Svieža záplava pomarančovej vody, nádychu života a šťavnatých grepov prináša zmyslom osvieženie a pocit pohody. Vôňa Pompelmo z rady Natural je sviežou citrusovou vôňou a je vhodná pre mužov aj ženy najmä v období jari a…
 • Cold water NATURAL – Difuzér 100ml

  19,90 s DPH
  COLD WATER Vôňa sviežej vody s ľahkosťou a opojnou senzáciou. Mužský dotyk santalového dreva, rozmarínu, citrusov a bergamotu s prenikavou kvalitou sa dostáva priamo do Vašej mysle. Vôňa Millefiori Milano z rady Natural je sviežou citrusovou vôňou určenou pre všetky ročné obdobia a je vhodná…