Zobraziť:
 • BERGAMOT & YLANG YLANG Náhradná náplň 150ml

  21,00 s DPH
  BERGAMOT AND YLANG YLANG Vďaka tejto vôni sa prebúdzajú zmysly s chladnými citrusovými tónmi bergamotu na čerstvom srdci ylang ylang a pomarančového kvetu, všetko spočíva na teplom základe jantáru a vanilky. Objem: 150ml Obsah balenia: vôňa + 12ks textilných paličiek Vôňa vydrží minim. 4 mesiace.
 • PINK PEPPER Náhradná náplň 150ml

  21,00 s DPH
  PINK PEPPER Táto náhradná náplň je špecifická svojou bohatou vôňou s vrcholmi ružového korenia, neroli a hrušky sedí na srdci jazmínu a kávy na báze vanilky, patchúli a cédrového dreva. Objem: 150ml Obsah balenia: vôňa + 12ks textilných paličiek Vôňa vydrží minim. 4 mesiace.
 • FIORI ROSA Náhradá náplň 150ml

  21,00 s DPH
  FIORI ROSA Vôňa sa skladá z vône pivonky a ružového korenia, jemnej ruže a frézie so základňou pižmových a semišových akordov.. – určite poznáte tie ťažké vône ruže, ale toto nie je ten prípad, táto vôňa vás očarí svojou jemnosťou a zároveň sviežosťou Objem: 150ml…
 • BLUE AZURE Náhradná náplň 150ml

  21,00 s DPH
  Náhradná nápň do difuzéru 150ml Produkty sú 100% PRÍRODNÉ, neobsahujú alkohol ale obsahujú Glycerin Solvent, ktorý sa používa aj v potravinárstve. Balenie obsahuje vôňu 150ml + 12ks textilných paličiek,ktoré sa nemusia otáčať a po ktorých sa vonná esencia uvoľňuje do každej strany vášho interiéru Vôňa…
 • COFFEE & CARDAMOM Náhradná náplň 150ml

  21,00 s DPH
    COFFEE & CARDAMOM Difuzér obsahuje vôňu tmavej kávy s tónmi Cardamon korenia, Patchouli, ruže a vanilky - bohatá, teplá a korenistá zmes, ktorú uprednostňujú najmä muži. Objem: 150ml Obsah balenia: vôňa + 12ks textilných paličiek Vôňa vydrží minim. 4 mesiace.